top of page

Czy twój poranek to chaos? Czy codziennie desperacko próbujesz znaleźć dwie pasujące do siebie rzeczy? A w końcu i tak ubierasz to samo? Czy ubrania kojarzą ci się z niewygodą? Czy czujesz, że musisz zasłaniać części ciała z których nie jesteś dumna? Czy może idąc do sklepu wybierasz ciągle to samo? Czy po prostu kompletnie nie interesujesz się modą?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś tak, to bardzo dobrze trafiłaś. Tutaj dowiesz się konkretów o tym jak budować garderobę od podstaw, czego się pozbyć z szafy i jak przygotować zestawy, które są „kuloodporne”.

Jestem pasjonatką mody, mam praktyczną wiedzę na temat dress codu. Uwielbiam pomagać kobietom, które nie wiedzą co na siebie włożyć.

Chce zaoferować dawkę codziennej inspiracji ale także wiedzy merytorycznej dotyczącej budowania stylu. Praktyczne wskazówki jak zbudować garderobę od zera i trzymając się budżetu. 

Moda zawsze była moją pasją dlatego uważam, że trzeba się nią inspirować a nie ślepo gonić za trendami.

Trendy is the last stage before tacky /Karl Lagerfeld

Pomogę ci stworzyć proste zestawy, które sprawią że będziesz się czuła dobrze w swojej skórze. Twój poranek od dziś będzie znacznie mniej stresujący a ty będziesz wyglądać i czuć się jak najlepsza wersja samej siebie.

 

bottom of page