top of page
  • Zdjęcie autoraPaulina Skorupa

6 Trendów w dodatkach na Wiosna-Lato 2020

Zauważyłam, że dodatki to jest zwykle ostatni temat za jaki zabieramy się w modzie. Tak, oczywiście chętnie założymy futerko, ale dodatki? Kto by miał na to czas? Cały widz z dodatkami polega na tym, że jak masz dobrze zbudowaną podstawę, że służą one jak uaktualnienie systemu.


Podobnie jak w komputerze i smartfonie. Co sezon, niczym prąd świeżego powietrza pojawiają się nowe fasony i kolory. Ale jeśli stawiasz na klasykę

to skorzystaj z poniższej listy dodatków na sezon Wiosna - Lato 2020, które ze spokojem możesz zestawić z klasycznymi marynarkami i sukienkami.


1. To nie moja broszka..


Jeśli nie zaplanowałaś kupna nowych rzeczy na nadchodzący sezon a chcesz jedynie zainstalować uaktualnienie, to zdecyduj się na broszkę. Broszka na ten sezon, jest duża, nowoczesna, kolorowa i z kwiatów.2. Naszyjnik - Go bold or go home!


W tym sezonie nosimy na szyi szale, apaszki i naszyjniki. Widziałam nawet kokardy. ALe tak naprawdę ze wszystkich spodobały mi się krótkie naszyjniki. Są bardzo widoczne, odważne a jednocześnie eleganckie.


Mamy kilka podstawowych wariantów: opcja kilka łańcuszków w jednym naszyjniku, grube łańcuchy ze złota, łańcuchy ze złota z kamieniami oraz uroczo poplątane sznurki pereł.3. Zaciskanie pasa


Jednym z kluczowych elementów kobiecej sylwetki, w modzie, jest talia. W tym sezonie pokreślamy ją dodatkowo paskiem. Są szersze i węższe opcje, dominuje czerń. Pięknym elementem są klamry, które jak te z pokazu Gucci, można z powodzeniem uznać za biżuterię.4. Chapeau bas


Bardzo się cieszę, że na pokazach mody pojawiło się tak wiele nakryć głowy. Oprócz klasycznej fedory i melonika, mamy dużo kapeluszy słomianych, nie tylko na plażę. Inspiracje kulturą narodową, np.: hiszpańską, a także fantazyjnie zawiązane chusty.5. Bucket list


Torebki to ten typ dodatku, bez którego trudno wyobrazić sobie życie. Tak samo jak to, że torebki mogą osiągać zawrotne ceny. W tym sezonie pojawiły się torebki - wiaderka, sztywne z zaokrąglonym dnem. Ale nie tylko, mamy też takie ze słomy, miękkie i sztywne.


6. Big Softie


Bardzo spodobały mi się torebki w dużym rozmiarze, zrobione z miękkiej skóry. Nosi się je przez ramię, albo po prostu w dłoni.
27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page