top of page
  • Zdjęcie autoraPaulina Skorupa

Co warto kupic na wyprzedaży?

Zaktualizowano: 1 lis 2019

Lato prawie w pełni, tak więc w sklepach można kupić po okazyjnych cenach końcówki sezonu. To taka czerwcowa tradycja, że w sklepach są spore wyprzedaże. Łatwo więc zwariować i kupić całą masę zupełnie niepotrzebnych rzeczy, które w najlepszym wypadku założymy tylko raz. Dlatego poniżej lista wskazówek w co najbardziej opłaca się zainwestować:


1. Klasyczne marynarki i spodnie. Z tym naprawdę nie można się pomylić. Szczególnie jeśli pracujesz w biurze. Można to potraktować jako specjalną okazję do tego, żeby wymienić niektóre elementy. Pewnie i tak byś kupiła marynarkę bez przeceny, tylko dwa miesiące później.


Mango / Sales (-43%)


2. Kurtki skórzane. Jestem zdania, że kurtek skórzanych nigdy dość, a szczególnie kiedy jest to klasyczny fason, który będzie wyglądał tak samo dobrze za 10 lat.


ASOS / Barney's Originals coloured leather biker jacket in navy / (-68%)


3. Mała czarna. Może brzmi to nudno, ale dobrze mieć jedną małą czarną w szafie. Szczególnie taką, która będzie wyglądać dobrze zarówno z trampkami jak i butami na obcasie.Net-a-porter / Stella MacCartney (-50%)


4. Basic. W czasie wyprzedaży warto wymienić wszelki basic, podkoszulki, koszulki, legginsy i skarpetki, który i tak kupiłybyśmy później. Ponieważ basic (ok 20% zatowarowania sklepu) rzadko występuje w kolorach innych niż klasyczne, na pewno można nosić przez więcej niż jeden sezon.H&M / Body (-30%)


5. Skórzane torebki. Na wyprzedaży można upolować naprawdę fajną okazję, jeśli chodzi o torebki. Szczególnie takie, które można później nosić bardzo długo.Net-a-porter / JW ANDERSON / (-30%)


6. Bielizna / piżamy. Bielizna i piżamy zużywają się szybciej. A dlaczego nie wykorzystać wyprzedaży sezonowych, aby dobrze wyglądać również w domu, dla siebie, kiedy nikt nas nie widzi. Tu nie liczy się żeby być super modnym, ale wygoda.


ASOS / koszula nocna (-30%)
13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page