top of page
  • Zdjęcie autoraPaulina Skorupa

Cztery wesela i sukienka

Zaktualizowano: 1 lis 2019

Sukienka na wesele to wybór zawsze pewny nie możesz tu popełnić błędu. Ale jeśli czujesz się na coś bardziej odważnego, albo sukienki nie są w twoim stylu, no to zawsze pozostaje ci kombinezon. A skoro został zaaprobowany w królewskim dress codzie to i ja nie widzę przeszkód.


Wybrałam dzisiaj cztery sukienki na wieczór, które z powodzeniem można założyć na wesele:


1. City slicker. Panny młode coraz częściej wybierają czarny jako kolor na sukienki druhen, nie ma więc powodu, żebyś i ty nie mogła założyć czarnej sukni. Zdecydowanie nie na biesiadowanie, raczej na nowoczesne przyjęcie.


Nookie / Naked Dress

2. Beguiled. Pozycja romantyczna ale nie nudna, trochę prześwitująca, na przyjęcie w ogrodzie. Można założyć z płaskimi butami na pasku.2. Beach Bride. Lekka i przewiewna, aż prosi się o kwiaty we włosach. Na plażowe, mało zobowiązujące wesele.


Mango

4. Fashion Wedding. Jeśli czujesz jednak, że na weselu miałaś założone już wszystko i możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, to ten numer chyba jest dla ciebie. (Never Fully dressed / Asos)


#bridesmaid #weddingseason #fourweddings #dress #mango #asos #oasis #nakeddress #romantic #city #elegant #fashion #moda #sukienka

19 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page