top of page
  • Zdjęcie autoraPaulina Skorupa

Recycling trendów w modzie

Zaktualizowano: 1 lis 2019

Kiedy w latach 90-tych śmiano się z power looku lat 80-tych nikt nie spodziewał się, że 20 lat później z takim zapałem znowu będziemy nosić kurtki z poduszkami na ramionach. A jednak, w przyrodzie nic nie ginie, każdy fason, element i kolorystyka kiedyś wróci. Recycling ma miejsce także i w modzie. Ale jak to już z recyklingiem bywa, po tym jak się już skończy pozostaje nowa jakość.


Jestem na tak! Recycling ma przyszłość, bo lubimy to co znajome i w nowej odsłonie. Oto 3 przyjazne trendy z lat 90-tych do założenia tej wiosny:


1. Szerokie dżinsy.

Po latach noszenia rurek, dżinsy stały się trochę wygodniejsze. Są trochę też krótsze niż te które nosiło się w latach 90-tych. Bardzo cieszy mnie, że stawiamy w końcu na wygodę.2. Mini Plecaki.

W latach 90 tych obowiązywała zasada im mniejszy tym lepszy. Teraz jednak muszą one pomieścić tablety i smartfony, więc nie zapowiada się aby miały być mniejsze niż te.
3. Cętki.

Cętki, wzorki i wężowe skórki to właściwie już tradycja wybiegów. Już były przerabiane tyle razy, że trudno powiedzieć o jakie dokładnie lata chodzi.
9 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page