top of page
  • Zdjęcie autoraPaulina Skorupa

Wielka siódemka na 2020

Siedem najważniejszych trendów w nadchodzącym roku. Przygotujcie się na absolutnie wyjątkowy przegląd trendów na przyszły rok, jak zwykle bardzo subiektywny.


1. Neutrino. Przyznam szczerze, że nie byłam przygotowana na taką ilość neutralnego beżu. Beż jest ciepły i różnych odsłonach przezroczystości. W długich i krótkich kreacjach, plisowany, i w koronkach. Sepia i cielisty.

2. Na własnej skórze. Na wybiegach pojawiło się całkiem sporo skórzanych inspiracji. Kurtek, płaszczy i spódnic. W czerni i w kolorze.

3. Suit up. Garnitury i marynarki pojawiły się w każdej formie i kolorze. Z szerokimi spodniami, ze spodenkami, bez rękawów i jako sukienki.

4. Falbanki. Mniejsze lub większe, fajny dodatek do burżuazyjnych sukienek i spódnic, które zaczęłyśmy nosić.

5. Plisowanki. Jeśli kupiłaś je już w 2019 roku to mam dla ciebie dobrą wiadomość, trend trzyma się i stabilnie na nadchodzące miesiące.

6. Na maxa. Chociaż kiedyś zarzekałam się, że nie będę nosić długich sukienek, ale okazuje się, że wiosną i latem będziemy nosić ich bardzo dużo. Kolorowych, cielistych, falbaniastych i plisowanych.

7. Bufiaste rękawy. Chociaż weszły już na stałe do naszych szaf, to na wiosnę - lato 2020 będą zdecydowanie bardziej subtelne.24 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page